Masz okno i co dalej?

Możesz powiesić tradycyjne firanki, które ograniczą przepływ światła słonecznego oraz ochronią Cię przed „wścibskim” wzrokiem sąsiadów. Możesz również stworzyć własną aranżacje okna, w swoim stylu, która będzie przyjemna dla oka i funkcjonalna.

Żaluzje w oknach

Chcesz stworzyć przytulny klimat w swoim mieszkaniu zdecyduj się na montaż żaluzji. Możesz wybrać żaluzje aluminiowe, które chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, dobrze zaciemniają pomieszczenia, są różnokolorowe. Możesz zdecydować się na bardziej nowoczesne żaluzje drewniane, które posiadają piękne, naturalne odcienie, idealnie wpasowują się do wnętrza, doskonale komponują się z meblami przez co nadają wnętrzu  stylowego wyglądu. Znakomitym wyborem mogą również okazać się żaluzje bambusowe które są elastyczne, lżejsze od tradycyjnego drewna jak również odporne na wilgoć. Takie żaluzje możemy zamontować nawet w łazience.

Plisy okienne

Plisa okienna to współczesna żaluzja okienna, która składa się w harmonijkę, dzięki czemu nie zajmuje zbyt duża miejsca na oknie. Jest łatwa w montażu. Plisy cieszą się duża popularnością i są fajnym rozwiązaniem dla zaciemnienia okien o nietypowych kształtach, jak również w oknach dachowych czy też przeszklonych. Dzięki zamontowanym profilom możemy zasłonić całą powierzchnię okna lub tylko jego fragment. Biorąc również pod uwagę materiał mogą one całkowicie zaciemniać pomieszczenie lub przepuszczać światło.

Rolety rzymskie

Lubisz tradycję, a jednak chcesz trochę nowoczesności zdecyduj się na rolety rzymskie. Połączenie materiałowej zasłonki z mechanizmem żaluzji, zamontowanej na oknie tworzy specyficzny, estetyczny klimat. Idealnie pasują do dużych przestrzeni, pięknie wyglądają w kuchni, mogą również zdobić drzwi balkonowe w salonie. Rolety rzymskie posiadają prosty mechanizm zwijania, dzięki czemu są łatwe w sterowaniu. Zwinięte do góry to tworzą efektywne upięcie.

Rolety dzień i noc

Kolejny idealny sposób na zasłonięcie okna to rolety dzień i noc. Zastosowanie dwóch połączonych naprzemiennie rodzajów materiału pozwala całkowicie lub w mniejszym natężeniu zaciemnić pomieszczenie. Różnorodność faktury materiału i kolorów sprawia, że rolety dzień i noc idealnie będą pasować do pokoju gościnnego, sprawdzą się także w sypialni.

Koszyk

Zaloguj się

Stwórz konto
Back to Top